Önce Sağlık
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Sağlık Yüksekokulu

9. Kariyer Günleri Kapsamında “Hemşirelik Mesleğinde Kariyer” Konulu Seminer Düzenlendi.

17/05/2019 11:19:46 - 26/09/2019 11:19:46 - 3853 Okunma

Yüksekokulumuzun organizasyonunda düzenlenen “Hemşirelik Mesleğinde Kariyer” konulu seminer 15 Mayıs tarihinde Yüksekokulumuz Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Kariyer Günleri kapsamında yapılan seminere Acıbadem Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Sorumlusu Merve Atagün ve Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Samet HEKİM konuşmacı olarak katıldı.

Merve ATAGÜN konuşmasında, Acıbadem Hastanesi’ni tanıtarak, hastanenin sunduğu imkânlar ve insan kaynakları süreci hakkında öğrencilere bilgi verdi. Atagün, hastanenin Asya ve Pasifik başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde eğitim ve gayrimenkul yatırımlarının bulunduğu çok güçlü bir yapıya sahip olduğunu ve çalışanların mutluluklarının onlar için oldukça önemli olduğunu ifade etti.

 Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Samet HEKİM ise; hastanenin organizasyon şemasını tanıttı. “Hemşirelik sağlığın kalbinde yer alan bir meslektir” diyerek kutsal bir görevi icra ettiklerini belirten HEKİM, Acıbadem Sağlık Grubu’nun bu sebeple hemşire eğitimlerine önem verdiğini ve onlara her türlü imkânı sunduklarını söyledi.

Program, Yüksekokul Müdürümüz Doç.Dr. Serpil AKÖZCAN’ın Acıbadem Sağlık Grubuna teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.

acıbadem “Hemşirelik Mesleğinde Kariyer” konulu seminer

Facebook Twitter Google Plus
Acıbadem
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.